Radiofrekvenční lifting obličeje, krku a dekoltu

Obličejová radiofrekvence

Radiofrekvence obličeje je metoda známá také pod názvem New Age Facelift. Jedná se o neinvazivní techniku medicínským přístrojem, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené nebo zjemněné vrásky, odstranění sestouplých buclatých částí v obličeji, na čelistech a v podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné. Výborná je i na omlazení hřbetů rukou.

Výsledek ošetření je trvalý, omlazuje nejméně o 5 let. Invazivní, tedy chirurgický zásah většinou stačí jednou. Ne každý je ochoten však absolvovat narkózu, řezání, jizvy, příp. změnu výrazu či voskový vzhled pleti.  Méně invazivní metody, protože jsou jemnější, nejsou tak razantní, jako je např. radiofrekvence, jsou tedy proto třeba absolvovat vícekrát po sobě. Ideální je  4 – 6 ošetření. Výsledky jsou pak výrazné a trvalé, protože dochází k přirozené obnově stárnutím potrhaného a poškozeného kolagenu a elastinu až uvnitř kůže. Pokožce obličeje se tak navrací hebkost, pružnost a pevnost.


Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla, pro osoby, ženy i muže, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí je dobré začít absolvovat radiofrekvenci již před 35. rokem. Pro výrazné zpětné omlazení pak kdykoliv.

Průběh ošetření

Klientka je uložena do lymfodrenážních nohavic - důležité při ošetření RF!!! - 20min.

Po odlíčení a tonizaci pokožky následuje nanesení vhodných sér, dle typu a stavu pleti a radiofrekvenční ošetření pomocí speciálních hlavic. Trvá asi 20-30 minut. Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.Po ukončení RF ošetření je pleť ošetřena vhodnou maskou a poté vhodným krémem.

Dle přání zákaznice může být aplikované lehké nalíčení.


Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně, nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat
Zároveň díky prohřívání tukových buněk až do hloubky 0 -20 mm dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a vyhlazení povislých a deformovaných obličejových kontur a brady.


Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4 – 6 ošetření v sérii 1 x týdně. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

Kontraindikace

Malidnitida(kožní i jiná) aktivní i v anamnéze,špatný stav kůže, podráždění kůže(např.kopřivka), aktivní kolagenní nebo vaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak, zánět žil a poruchy srážlivosti krve, implantovaný pacemaker nebo automatický defibrilátor či jiné el.zařízení, onemocnění nebo poruchy imunitního systému v anamnéze nebo současně probíhající, rozsáhlé kovové zubní protetické implantáty, multisystémová onemocnění(Diabetes, ICHS, Renální insuficience atd., těhotenství