Zeštíhlení

Nikdo z nás nemá zcela vyváženou postavu a ideální míry. Postava a její tvar je dán z velké části geneticky, ale i naším životním stylem a zdravotním stavem.

Ideál ženské krásy se neustále mění a dnešní doba vyžaduje, abychom vypadaly skvěle. Mnohým z nás se ale přes všemožné úsilí usazuje tuk v oblasti hýždí, boků, stehen, na bříšku či zádech - byl to dlouhodobý proces, o to dlouhodobější a pracnější je jeho odstraňování.

Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité parti, vyzkouší nejprve nejrůznější tabletky a zeštíhlující čaje, když nefungují, nebo jen částečně, zkusí krémy. I to nepomáhá, tak začne se cvičením, ale většinou té partie, kterou potřebuje zhubnout. Výsledek bývá obvykle negativní.

Jak je to možné?

Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoliv v problamatické partii, ala tam, kde je to pro něho nejsnažší, tzn. že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti tváří, prsou a paží. Problematické místo poznáme lehce a laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se tuku nedokáže zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme, utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme, tam hubneme a tam, kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. V nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se lze specializovat s přístrojem Niodé.

Nejprve oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolizmus. Tkáň silně prokrvíme, a to jak mechanickou cestou, tak kvalitní kosmetikou. Je třeba ale i Vaší spolupráce - zajistit během období, kdy jste ošetřována přístrojem Niodé, nižší příjem energie, nežli je výdej.Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy. 

Na co je potřeba si dát pozor!

Buňky u kterých probíhá správná látková výměna, jsou schopné zmenšit svůj objem, pokud si organizmus energii vyžádá, ale také jsou schopny lehce tuk ukládat, a tak se zvětšovat. Proto je nezbytné, aby příjem energie  v průběhu procedur byl menší, nežli výdej.

Doporučíme Vám správný jídelníček i popř. pomůžeme s výběrem vhodné sportovní aktivity.